+420 777 200 913 zdenek.viktorin@ingstav.cz

exteriéry

Venkovní žaluzie

Předokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u venkovních žaluzií řady Zetta zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Tuto technologii využívá nejvyspělejší generace venkovních žaluzií a je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely venkovních horizontálních žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, a po celé délce lamely je vlisovaná guma, která snižuje hlučnost žaluzie při špatných povětrnostních podmínkách.

ŽALUZIE ŘADY CETTA

Jsou universálním tipem exteriérové žaluzie použitelné pro exteriéry. V nabídce od ekonomické verze Cetta 50 až po nejpoužívanější typ Cetta 80 vhodné pro rodinné domy a administrativní budovy.
Detailní informace zde.

žaluzie Řady Zetta

Zetta 70 je spolu s venkovní žaluzií Zetta 90 technologicky nejvyspělejší žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky, vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. 
Detailní iformace zde.

Venkovní žaluzie Setta

Žaluzie Setta představuje špičku ve venkovním zastínění z pohledu účelnosti a designu. Lamely ve tvaru písmene „S“ vytváří v zavřeném stavu dokonalou celistvou plochu. Detailní informace zde.

Řetězová žaluzie Titan

Absolutní špička mezi venkovními žaluziemi. Řetězová žaluzie Titan je exteriérová žaluzie s bezpečnostními prvky, která chrání objekt před násilným vniknutím.
Detailní informace zde.

Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Venkovní žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu. Skrz hliníkové lišty venkovních žaluzií se hned tak nikdo nedostane. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

Pomůžeme Vám s výběrem a problematikou žaluzií, rolet a technologií clon slunečního záření, včetně jejich dopadu na energetickou úspornost.

KONTAKTUJTE NÁS

zdenek.viktorin@ingstav.cz
(+420) 777 200 913