+420 777 200 913 zdenek.viktorin@ingstav.cz

exteriéry

Stínění pro zimní zahrady a pergoly

Pro zastínění zimních zahrad nebo pergol jsou ideální rolety Veranda, které Vám zajistí optimální pohodu a klima na zimní zahradě v průběhu celého roku. Verandy nejenže umožní regulovat teplo, ale také průchod světla, a tím vás chrání před nesnesitelným horkem a interiér před vyblednutím.

Pergola MIRA 4

Samonosná pergola se 4 základními stojkami. Střechu pergoly tvoří hliníkové lamely, které lze orientovat od 0° do 140° s těsněním a bočním odtokem vody.
Více informací zde.

Pergola MIRA 2

Samonosná pergola se 2 základními stojkami a kotvením do stěny. Střechu pergoly tvoří hliníkové lamely, které lze orientovat od 0° do 140° s těsněním a bočním odtokem vody.
Více informací zde.

Pergola LUKA S, LUKA M

Hliníková látková pergola LUKA zhodnotí jak tradiční, tak moderní pojetí exteriéru na sofistikované a trendy prostředí. Posuvná střecha je vyrobena z jediného kusu nehořlavé PVC tkaniny.
Více informací zde.

Veranda HRV52

speciálně navržená pro instalaci nad zimní zahradu nebo pergolu, a tím brání prostupu slunečních paprsků dříve, než proniknou ke skleněným plochám. Prostor mezi sklem a tkaninou umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a nedochází tak k akumulaci tepla.
Více informací zde.

Veranda HRV08-ZIP

Získejte co nejvíce komfortu z vaší zimní zahrady nebo střešního okna s verandovou roletou HRV08-ZIP . Užijte si relax ve stínu pod tímto systémem s nadčasovým designem.
Více informací zde.

Pomůžeme Vám s výběrem a problematikou žaluzií, rolet a technologií  clon slunečního záření, včetně jejich dopadu na energetickou úspornost.

KONTAKTUJTE NÁS

zdenek.viktorin@ingstav.cz
(+420) 777 200 913