+420 777 200 913 zdenek.viktorin@ingstav.cz

exteriéry

Screenové rolety

Screenové rolety dodávají budovám nadčasový moderní vzhled. Technické tkaniny určené pro tyto systémy zajišťují maximální ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla, a zároveň zabezpečují optimální úroveň přirozeného světla v interiéru. Díky svému materiálovému složení – skelné vlákno, PVC, polyester – jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a proto jsou vhodné jak pro interiérové použití, tak zejména pro exteriérové použití.

SCREEN HR7

Screenová roleta HR7 je jednoduchým řešením pro instalaci na jakýkoliv okenní profil nebo fasádu, a zajistí maximální ochranu proti slunečnímu záření i průniku tepla.  Více informací zde.

SCREEN HR8-ZIP

Tato roleta má unikátní systém lišt, který zajišťuje její odolnosti proti větru a udržuje textilii dokonale napnutou a na svém místě ve vodících lištách.
Více informací zde.

SCREEN HR10-ZIP

Moderní řešení pro prvotřídní energetickou náročnost a pro požadavky na komfortní vnitřní klima v pasivních a nízkoenergetických domech .
Více informací zde.

SCREEN ZIP

Svým propracovaným technickým provedením dotváří nadčasový vzhled administrativních budov či rodinných domů.
Více informací zde.

SCREEN ZIP ECONOMY

Moderní a cenově příznivou možnost, jak dokonalým způsobem zastínit okna na všech typech budov, zvýšit obytný komfort a zároveň dosáhnout úspory energie.
Více informací zde.

SCREEN GW

Screenová roleta představuje moderní prvek zastínění. Svým propracovaným, technickým provedením dotváří nadčasový vzhled administrativních budov či rodinných domů.
Více informací zde.

SCREEN LITE

představuje „odlehčenou variantu“ screenové rolety SCREEN GW. V základním provedení nabízíme screenovou roletu s možností bočního vedení lankem nebo vodící lištou, avšak bez krycího profilu.
Více informací zde.

SCREEN SKY

Screenová roleta představuje moderní variantu zastínění pro střešní okna. V létě ochrání podkroví před přehříváním, v zimě zabrání úniku tepla.
Více informací zde.

Hlavní předností screenových rolet je jejich částečná světelná propustnost a variabilita. Tento typ rolet přináší stín bez ztráty výhledu do exteriéru, zároveň však ztěžuje pohled zvenčí do interiérů a zachovává tak soukromí. Screenové rolety vytvářejí v interiéru optimální tepelné podmínky a jsou vynikajícím doplňkem konceptu pasivních staveb.

  • Dekorativní a moderní prvek exteriéru budov,
  • minimální průnik světla díky absolutnímu vypnutí látky,
  • vysoká odolnost proti větru,
    termoregulační efekt,
  • ochrana proti hmyzu v uzavřené poloze,
  • barevné provedení konstrukce,
  • motorické ovládání.

Pomůžeme Vám s výběrem a problematikou žaluzií, rolet a technologií clon slunečního záření, včetně jejich dopadu na energetickou úspornost.

KONTAKTUJTE NÁS

zdenek.viktorin@ingstav.cz
(+420) 777 200 913