+420 777 200 913 zdenek.viktorin@ingstav.cz

exteriéry

Markýzy

Prožijte krásný den na balkoně či terase v příjemném stínu pod venkovními markýzami ISOTRA. Naše markýzy vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální nepromokavé povrchové úpravě si poradí i s mírným deštěm. Markýzy na balkon nebo terasu vytvoří u vašeho domu příjemné místo pro setkávání s rodinou a přáteli v horkém létě i za nevlídného počasí.

JASMINA

lehká horizontální markýza, která díky své jednoduché konstrukci bez nosného profilu vyniká svou lehkostí a vzdušností. Má široké použití pro zastínění teras, balkónů či restaurací.
Více informací zde.

STELA

Její konstrukce zajišťuje vysokou životnost při intenzivním provozu v soukromé i komerční sféře a je vhodná zejména pro zastínění velkých ploch.
Více informací zde.

Kazetová markýza OLIVIA

Technologicky propracovaný výrobek splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na luxus, pohodlí a dokonalou funkčnost ve spojení s dlouholetou životností. 
Více informací zde.

Kazetová markýza DAKOTA

Uzavřený kazetový systém zajišťuje, že tkanina je plně chráněna, a to i na místech, vystavených dešti nebo větru.
Více informací zde.

KAZETOVÁ MARKÝZA

Kazeta plní estetickou a zároveň ochrannou funkci. Látka se při jejím svinutí dokonale schová do kazety a je tak chráněná před vnějšími vlivy počasí.
Více informací zde.

Košová markýza LAURA

Košová markýza LAURA slouží k zastřešení vchodů do restaurací, hotelů či obchodů a svou podstatou je využívána převážně v komerční sféře.
Více informací zde.

Každá markýza je potažena akrylovou látkou naimpregnovanou ochranným přípravkem. Ten ji chrání před promoknutím a znečištěním. Kvalitní materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost markýzy a její stálou barvu. Vyberte si z množství dekorů takovou markýzovou látku, která se bude na vaši terasu nebo váš balkon hodit nejlépe.

  • zastřešení malých i velkých prostor teras a verand,
  • potah z odolného plastového materiálu,
  • různé tvary dle přání zákazníka,
    pevná konstrukce ze speciální hliníkové slitiny

Pomůžeme Vám s výběrem a problematikou žaluzií, rolet a technologií clon slunečního záření, včetně jejich dopadu na energetickou úspornost.

KONTAKTUJTE NÁS

zdenek.viktorin@ingstav.cz
(+420) 777 200 913